Duyurular

Özel Eğitim

Kartal DKA Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Yakacık Gülşen Sokak 11-1 Kartal İstanbul adresinde hizmet vermektedir.

DKA Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Bire bir hizmet veren derslikte bir öğretmen bir öğrenci olarak eğitim, öğretim ve terapi hizmeti veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir okuldur.

400 m2 kare kapalı alan ve 350 m2 açık alanı ile özel gereksinimli bireylere Milli Eğitim ve Sağlık Bakanlığı pandemi yönetmeliklerine uygun olarak hizmet vermektedir.

Kurumuzda dil ve konuşma terapisi, fizik tedavi, özel eğitim, okula destek, okuma yazma öğretimi, dikkat eksikliği, özel öğrenme güçlüğü, dil ve konuşma gelişimi, gelişim ve zeka geriliği alanlarında bire bir özel eğitim öğretim hizmeti verilmektedir.

Özel eğitim merkezimizde Sağlık Bakanlığında ve Rehberlik Araştırma Müdürlüklerinden alınan eğitim raporu ile ücretsiz özel eğitim öğretim imkanı sunulmaktadır.

Kurumumuzda dil ve konuşma problemi olan, gelişim geriliği, fizik tedavi ihtiyacı olan bireyler, Zihinsel gerilik, otizm, down sendromu olan, dikkat eksikliği, özel öğrenme güçlüğü olan, okul derslerinde geri, okuma yazma, matematik derslerinde güçlük çeken bireyler hizmet almaktadır.

Kartal DKA Özel Eğitim Merkezimizde Alanında uzman
Çocuk gelişim uzmanı
Fizyoterapist
Duyu Bütünleme Terapisti
Dil ve Konuşma Terapisti
Özel Eğitim Öğretmeni
Okul Öncesi Öğretmeni
Sınıf Öğretmenleri görev yapmaktadır.

Bil ve Randevu İçin İletişim Bilgilerimiz.

Yakacık Çarşı Mahallesi Gülşen Sokak 11-1 Yüce belde Sitesi
Kartal – İSTANBUL
dkabilgi@gmail.com
0 216 309 99 91
0 546 218 6 218Bir yanıt yazın