Fizik Tedavi

Kartal Fizik Tedavi

Kurumumuzda alanında uzman fizyoterapistlerle fizyoterapi ihtiyacı olan hastalarımıza ücretsiz fizik tedavi hizmeti verilmektedir.
Sağlık Bakanlığından alınmış olan Sağlık Kurulu Raporu ile kurumumuza başvurarak ücretsiz servis ve fizik tedavi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kurumumuz sağlık bakanlığı çalışma kurallarına uygun olarak hijyenik bir şekilde kesintisiz hizmet vermektedir.

Doğum öncesi yada sonrasında oluşan hastalıklar, kazalar yada her hangi bir nedenle kişi fiziksel aktivitelerini yapmakta zorlanabilir. Bu zorluklar fizik tedavi ile tamamen iyileştirilmeye yada en aza indirilmeye çalışılır.

Fizik tedavi ihtiyacı olan özellikle 0-12 yaş grubunda fizyoterapist dışında diğer uzmanlardan da takviye alınması gerekebilir.

Kartal DKA Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde Fizyoterapist, duyu terapisti, dil ve konuşma terapisti, çocuk gelişim uzmanı, özel eğitim uzmanları ile terapi hizmeti verilmektedir.

Nörolojik hastalıklar, kazalar, felç, beyin kanaması, epilepsi, serebral palsi, gelişimsel gerilikler nedeniyle bireyde fiziksel, zihinsel ve konuşma bozuklukları olabilir.

Kartal Fizik Tedavi merkezimizde fizik tedavi hastalarımıza gerektiği durumlarda dil ve konuşma terapistimiz de müdahale etmektedir.

Kartal Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bilgi ve randevu için iletişim bilgilerimiz.

Yakacık Çarşı Mahallesi Gülşen Sokak 11-1 Yüce belde Sitesi
Kartal – İSTANBUL
dkabilgi@gmail.com
0 216 309 99 91
0 546 218 6 218

Bir yanıt yazın