Duyurular

Kartal Özel Eğitim Merkezi

İstanbul Kartal Dil Konuşma Algı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Yakacık Çarşı Mahallesi Gülşen Sokak 11-1 adresinde müstakil geniş bahçeli Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir merkezdir.

Kurumumuzda alanında uzman 3 dil ve konuşma terapisti, odyolog, duyu terapisti, fizik tedavi uzmanı, özel eğitim uzmanı, çocuk gelişim uzmanı, psikolojik danışman bulunmaktadır.

Kurum olarak ilk amacımız tüm çocuklarımızın en kısa zamanda eğitimlerinin verilip akranları ile eğitim öğretim hayatına devam etmesidir.

Kurumuzda öncelik hedeflerimiz arasında çocuklarımızın öğrenmeyi öğrenmesi, düşünmesi, akıl yürütmesi, dikkat ve algı seviyelerinin en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktadır.

Hedeflerimize ulaşmamızda en büyük destekçimiz olan ailelerimize çocuklarının eğitim süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgi ve materyal desteğini sağlayıp ailelerimizi eğitim sürecine etkili katılımlarını sağlamaktayız.

Kurum olarak ülkemizde ve dünyada çocuklarımızın gelişimlerini destekleyecek yeni gelişmeleri takip etmekteyiz. Çocuklarımızın eğitimlerini kolaylaştıracak materyal ve dokümanları çocuklarımız için temin edip kullanmaktayız.

3 yıl gibi kısa bir sürede onlarca öğrencimizi mezun etmenin gururu ile bizi tercih eden tavsiye edenlere teşekkürü borç biliriz.

DKA EĞİTİM
www.dkaegitim.com
0 216 309 99 91
0 507 946 74 41
dkabilgi@gmail.com

Bir yanıt yazın