Genel

Kartal DKA Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

DKA Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Bilimsel Çerçevede hizmet veren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel bir kurumdur.

Merkezimizde Özel gereksinimli bireylere etkili ve kalıcı eğitim ve terapi hizmeti verilmektedir.

Alanında uzman kadromuzla Kartal başta olmak üzere komşu ilçelere, iller ve farklı ülkelerden gelen öğrencilerimize hizmet vermekteyiz

Dil ve Konuşma Problemleri başta olmak üzere gelişimsel problemler, zihinsel, işitsel problemler, öğrenme güçlükleri, dikkat ve algı sorunları, sosyal, iletişim problemleri, fiziksel problemler gibi özel eğitim ve terapi gerektiren bir çok probleme yetişmiş uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Merkezimizde Dil ve Konuşma Terapisti, Özel Eğitim Uzmanı, Odyolog, Çocuk gelişim uzmanı, Psikolog, Ergoterapist ve Okul Öncesi Öğretmenleri profesyonel bilimsel çerçevede çalışmalar yürütmektedir.

Temel gayemiz hızlı bir şekilde öğrencilerimizi akranları seviyesine çıkarıp kendi başına ayakları üstünde durabilecek şekilde mezun etmektir.
18 yıllık tecrübemizle işimizin hakkını fazlası ile vermek için canla başla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Biz bir ticaret haneden ziyade kendi ayakları üstünde durabilecek nesilleri yetiştirme yolunda hizmet vermeye söz vermiş bir EĞİTİM kurumuz.

DKA Özel Eğitim Kartal İstanbul 0 216 309 99 91

Bir yanıt yazın