Genel

Kartal Dil Terapi Merkezi


Pandeminin etkisiyle eve kapanma sürecinde çocuklarımızda başta dil ve konuşma gelişiminde gerileme, sosyal ve iletişim problemleri, akademik, dikkat ve davranışsal gibi bir çok problem görülmektedir.
Sebepleri arasında akran azlığı, ekran (tv, tablet, telefon, oyun konsolları…) fazlalığı,sosyal ve iletişimsel uyarıların yetersiz kalması, kapalı ortamda oyun alanın sınırlı olması, sosyal ve psikolojik bir çok sorun sayılabilir.

Kurumumuza son aylarda benzer problemlerle alakalı onlarca başvuru yapılmıştır. Yapılan test ve değerlendirmelerde pandemi maduru diyebileceğimiz çocuklar ile karşılaştık.

Bu süreçte çocuğunuzda bir gerileme, ve farklılık hissediyor iseniz uzmanlarımızdan değerlendirme randevusu alabilirsiniz.

Kurumumuz sağlık ve eğitim bakanlığı raporu ile ücretsiz eğitim ve terapi hizmeti vermektedir.

Kurumumuz 100m acık 200m geniş kapalı alanı ile eğitim ve sağlık bakanlığının şartlarına uygun hizmet vermektedir.

Alanında uzman dil ve konuşma terapisti, duyu terapisti, özel eğitim uzmanı, çocuk gelişim uzmanı, psikolog, okul öncesi öğretmeni, fizyoterapistlerimizden eğitim ve terapi hizmeti almak için 0 216 309 99 91- 0 507 946 74 41 de randevu alabilirsiniz.

Yakacık Çarşı Mah. Gülşen Sokak 11-1 Kartal İstanbul


dkaegitim özel eğitim kartal dil terapi, kartal duyu terapi, kartal fizik tedavi, kartal özel eğitim, kartal rehabilitasyon

Bir yanıt yazın